FORMULÁŘ PRO UPLATNĚNÍ AKCE “CASH BACK” Vánoce 2017


tamron-hlavickaVážený zákazníku, děkujeme vám za zakoupení objektivu značky Tamron. Pro využití akce “Cash back” Vánoce 2017 prosím pozorně vyplňte níže požadované údaje. Údaje označené hvězdičkou jsou povinné, prosíme o maximální pečlivost při vyplňovaní vašich kontaktních údajů.

Jméno a příjmení*:
Váš email*:
Váš telefon*:
Ulice, číslo popisné*:
Město, PSČ*:
Sériové číslo objektivu*:
Datum nákupu*:
Model zakoupeného objektivu*:
Číslo účtu pro zaslání platby*:
Kolik objektivů Tamron vlastníte?:
Objektiv zakoupen u prodejce*:
Zde napište poznámku
Vložte sken účtenky nebo faktury: (naskenujte prosím všechny dokumenty do jednoho souboru a maximální velikosti 5MB ve formátu jpg nebo pdf)
Opište kontrolní kódcaptcha


 

Akce platí jen pro vybrané modely objektivů TAMRON zakoupené u Autorizovaných prodejců Tamron pro ČR a SR v čase od 24.11.2017 do 31.12.2017. Podmínkou je zaregistrováni objektivu do 10.1.2018 a vyplnění všech potřebných údajů formuláře www.tamron.cz/vanoce2017. Částka přislouchající “Cash back” akci pro daný model objektivu bude na účet připsána do 28.2.2018. V případě vrácení objektivu prodejci v zákonem stanovené lhůtě právo na výplatu částky “Cash back” zaniká. Částky akce “Cash back” se liší v závislosti na vybraných modelech objektivů. Registrací k 5-leté záruce se objektiv automaticky neregistruje k akci “Cash back”.

cash-back-logo-koule

 

Akce je časově omezena a platí výhradně pro konečné spotřebitele, trvale žijící na území ČR, SR. Vyplacení částky bude pouze v Kč a Eur a pouze na české nebo slovenské bankovní účty. 

V případě technických problémů s aplikací, případně dotazů k podmínkám akce nás prosím kontaktujte na tamron@penta.cz.

V případě zaslání upravených nebo jinak pozměněných nákupních dokladů za účelem získání částky cash back se dopouštíte trestního činu padělání. Tyto případy budou řešeny právní cestou ve spolupráci s policií ČR.

According to this write my essay cheap rule, excellence in any serious endeavor requires about 10,000 hours of work or practice