FORMULÁŘ PRO UPLATNĚNÍ AKCE “CASH BACK” Květen 2017


tamron-hlavickaVážený zákazníku, děkujeme vám za zakoupení objektivu značky Tamron. Pro využití akce “Cash back” květen 2017 prosím pozorně vyplňte níže požadované údaje. Údaje označené hvězdičkou jsou povinné, prosíme o maximální pečlivost při vyplňovaní vašich kontaktních údajů.

Jméno a příjmení*:
Váš email*:
Váš telefon*:
Ulice, číslo popisné*:
Město, PSČ*:
Sériové číslo objektivu*:
Datum nákupu*:
Model zakoupeného objektivu*:
Číslo účtu pro zaslání platby*:
Kolik objektivů Tamron vlastníte?:
Objektiv zakoupen u prodejce*:
Zde napište poznámku
Vložte sken účtenky nebo faktury: (naskenujte prosím všechny dokumenty do jednoho souboru a maximální velikosti 5MB ve formátu jpg nebo pdf)
Opište kontrolní kódcaptcha


 

Akce platí jen pro vybrané modely objektivů TAMRON zakoupené u Autorizovaných prodejců Tamron pro ČR a SR v čase od 1.5.2017 do 31.5.2017. Podmínkou je zaregistrováni objektivu do 14.6.2017 a vyplnění všech potřebných údajů formuláře www.tamron.cz/cashback2017. Částka přislouchající “Cash back” akci pro daný model objektivu bude na účet připsána do 15.7.2017. V případě vrácení objektivu prodejci v zákonem stanovené lhůtě právo na výplatu částky “Cash back” zaniká. Částky akce “Cash back” se liší v závislosti na vybraných modelech objektivů.

Táto registrace neslouží zárověn pro registraci 5-leté záruky. Pro získání 5-leté záruky se registrujte zde.

 

Akce je časově omezena a platí výhradně pro konečné spotřebitele, trvale žijící na území ČR, SR. Vyplacení částky bude pouze v Kč a Eur a pouze na české nebo slovenské bankovní účty. 

V případě technických problémů s aplikací, případně dotazů k podmínkám akce nás prosím kontaktujte na tamron@penta.cz.

V případě zaslání upravených nebo jinak pozměněných nákupních dokladů za účelem získání částky cash back se dopouštíte trestního činu padělání. Tyto případy budou řešeny právní cestou ve spolupráci s policií ČR.

The 10,000-hour rule take gladwell’s discussion buy essays cheap of the 10,000-hour rule in outliers