FORMULÁŘ PRO UPLATNĚNÍ AKCE “CASH BACK” Duben 2018


Vážený zákazníku, děkujeme vám za zakoupení objektivu značky Tamron. Pro využití akce “Cash back” duben 2018 prosím pozorně vyplňte níže požadované údaje. Údaje označené hvězdičkou jsou povinné, prosíme o maximální pečlivost při vyplňovaní vašich kontaktních údajů.


  Jméno a příjmení*:
  Váš email*:
  Váš telefon*:
  Ulice, číslo popisné*:
  Město, PSČ*:
  Sériové číslo objektivu*:
  Datum nákupu*:
  Model zakoupeného objektivu*:
  Číslo účtu pro zaslání platby*:
  Kolik objektivů Tamron vlastníte?:
  Objektiv zakoupen u prodejce*:
  Zde napište poznámku
  Vložte sken účtenky nebo faktury: (naskenujte prosím všechny dokumenty do jednoho souboru a maximální velikosti 5MB ve formátu jpg nebo pdf)
  Opište kontrolní kódcaptcha

   

  Akce platí jen pro vybrané modely objektivů TAMRON zakoupené u Autorizovaných prodejců Tamron pro ČR a SR v čase od 1.4.2018 do 30.4.2018. Podmínkou je zaregistrováni objektivu do 30.5.2018 a vyplnění všech potřebných údajů formuláře www.tamron.cz/cashback2018. Částka přislouchající “Cash back” akci pro daný model objektivu bude na účet připsána do 15.6.2018. V případě vrácení objektivu prodejci v zákonem stanovené lhůtě právo na výplatu částky “Cash back” zaniká. Částky akce “Cash back” se liší v závislosti na vybraných modelech objektivů.

  Táto registrace neslouží zárověn pro registraci 5-leté záruky. Pro získání 5-leté záruky se registrujte zde.

   

  Akce je časově omezena a platí výhradně pro konečné spotřebitele, trvale žijící na území ČR, SR. Vyplacení částky bude pouze v Kč a Eur a pouze na české nebo slovenské bankovní účty. 

  V případě technických problémů s aplikací, případně dotazů k podmínkám akce nás prosím kontaktujte na tamron@penta.cz.

  V případě zaslání upravených nebo jinak pozměněných nákupních dokladů za účelem získání částky cash back se dopouštíte trestního činu padělání. Tyto případy budou řešeny právní cestou ve spolupráci s policií ČR.